משפט אזרחי מסחרי הינו תחום רחב ודינאמי בו השינויים תכופים. תחת מעטפת המשפט האזרחי, נכנסים הלכה למעשה כל תחומי המשפט העוסקים ביחסי אדם וחברו; ואילו תחת מעטפת המשפט המסחרי נכנסים דיני תאגידים, דיני עבודה, חוזים, נדל"ן, התנהלות עסקית של חברות מסחריות ועוד.

 

בהתאם, ברור לחלוטין, כי אין בנמצא נוסחת פלא לטיפול בתיק כזה או אחר, או בליווי משפטי כזה או אחר. לכל תיק ולקוח יש להתאים את אופן הטיפול באופן אישי, הכל לאחר ניתוח מעמיק של הסוגיה המשפטית הרלוונטית לתיק הספציפי.

 

משרדנו הנו משרד קטן ודינאמי בעל גמישות מחשבתית מתאימה. עורכי הדין במשרד, יוצאי משרדים מובילים, הורגלו לפעול ביצירתיות ולהתאים עצמם לסוג התיק והחברה אותם הם מייצגים.

 

משרדנו מספק ללקוחותיו, תאגידים ויחידים, שירותים משפטיים שונים מתחום המשפט האזרחי מסחרי, זאת הן כייעוץ נקודתי והן במסגרת ליווי שוטף.

 

המשרד מתמחה בהכנה ובניסוח של הסכמים והתקשרויות. הטיפול בלקוח הינו מקיף וכולל ליווי אישי צמוד החל מהליכי המשא-ומתן המקדימים, לקראת עריכת ההתקשרות, ועד להשלמת העסקה.

 

לעורכי הדין במשרד ניסיון רב בכל הקשור לעריכת עסקאות וניהול מאבקים משפטיים מורכבים (ליטיגציה) במגוון סוגים של תיקים מסחריים ואזרחיים.

 

המשרד מטפל, בין היתר, בתביעות והליכים מתחום דיני החוזים, חברות, חדלות הפירעון, ירושות ונדל"ן.

 

משפט אזרחי מסחרי

משרד עורכי דין